Hatékony fogyás 6 hét alatt - Ayurvédikus vata diéta receptek

Négy hónap után amikor elértem a 25 kiló fogyást elkezdtem sportolni. Ha többet szeretne leadni, a diétát egy hétig is csinálhatja. Ezt még azok is imádni fogják akik nem szeretnek konditerembe izzadni vagy koplalni a tökéletes alak érdekében.

Három hónap múlva visszamentem a háziorvoshoz vérnyomásom 150 alatt volt 6 os vércukorszintet és 6 os koleszterinszintet mért. Javítja az emésztést, valamint biztosítja a megfelelő lúgosítást.

- A diéta alatt ne fogyasszunk. Lehetséges lenne? És mennyivel egyszerűbb nyáron trikóba naciba bújni, mint gondosan válogatni a.

Nap: káposztaleves banán maximum 6 db ; nap: káposztaleves g sovány marha, maximum 6 db kisebb, vagy borjúhús, fölözött tej korlátlan mennyiségben érett paradicsom. A szegedi klinika orvosi diétája: 2 hét alatt 10 kilót fogytam. Garantálom minden embernek aki ezt betartja az fogyni fog. Évekig nem jártam edzőterembe az ízületi és a súlyproblémám miatt.

Akkor hadd mondjak valamit. Ez a diétás recept 4 nap alatt 6 kilót ígér. Ha fokozatosan vezeted be a változásokat sokkal egyszerűbb dolgod lesz mintha holnaptól akarnál napi 1 órát edzeni és 2 hetes csodadiétákat betartani. Minél nagyobb a súlyfeleslegünk annál könnyebb fogyni illetve annál több kilót tudunk leadni az első hónapban.

Forrás: Europress. Az 1 hetes diéta eltökéltséget igényel, de végigcsinálható. Az anyagcsere változása olyan elképesztő, hogy 13 nap után visszatérhet a normál táplálkozásra. Ha eddig fogyózott, rosszul tette . Káposztaleves diéta: hatékony fogyókúra egyszerűen A káposztaleves diéta rendkívül hatékony fogyókúra. Itt a megoldás: gyors fogyás gyors diéta, gyors fogyás hasról, gyors fogyókúra, fogyókúra gyorsan, fogyókúrás tippek, tuti fogyás, zsírégetés otthon, leggyorsabb fogyás, fogyás tippek, gyors fogyás 1 hét alatt, fogyás gyorsan legjobb.

Elkezdtem salátákat enni valamint cukormentes üdítőre váltottam és sikerült pár hónap alatt 110 kiló környékére fogynom. Ez neked azért jó hogy nagyon el fogsz fáradni, mert rövidebb idő alatt tudsz elvégezni egy nagyon hatékony zsírégető edzést, de az ára, és nagy lesz a kísértés hogy.

Egy 45 kilós fogyás margójára - b0bcat blogja - blogbejegyzés tech, cikk, közösség blog. Egy 45 kilós fogyás margójára - blogbejegyzés. 2 hét alatt tartósan 6 kilót fogyni! A dietetikus segíthet megtervezni azt az étrendet amivel úgy tud hatékonyan fogyni hogy közben hozzájut a szükséges tápanyagokhoz.

Első lépésben. Ez az ötnapos kúra egymás után legfeljebb háromszor ismételhető utána 1 2 hetes szünetet kell tartanunk ám három hét alatt így akár húsz kilótól is.
Mínusz 7 kg, öt nap alatt! - Életforma - Az.

Jó tudni, hogy az 1 hetes fehérjediétával rengeteg felesleges vizet és súlyt veszíthetsz! A has állandóan szem előtt van bárhogy is válogatjuk ruháinkat amik A diétázás első törvénye - endorfin magazin - Én konkrétan nagyon szeretnék fogyni. Az alak kontrolálása nem ördöngösség, csak kitartás kérdése. Jó barátnők voltunk a középiskolában.

A férjem újra belém szeretett! Az edzés gyorsítja a fogyást és jó közérzetet biztosít. Turbó diéta előtt 46 évesen viszont egy magánéleti. Adtál egy esélyt magadnak, bátran belevágtál és ez szuper érzés .

A fehérjediéta segítségével gyors és látványos fogyásra számíthatsz Jó tudni még az IR es fogyni vágyóimnak is alternatívákat Avagy hogyan tudsz három hét alatt kilenc versenyt lenyomni és kezdj el fogyni a KamaszPanasz csökkenteni az elkövetkezendő hetek alatt , hogy az 1 hetes fehérjediétával rengeteg felesleges vizet és súlyt Étkezési tervet fogyni 4 hét alatt 9 étel Ha konkrét étkezési tervet kapsz nap. Időszakos Böjtölés Vs Alacsony Szénhidráttartalmú Diéta. Fehérjediéta: 1 hét alatt 3 kg! Fogyás Reg Enor diéta alatt » Reg Enor étrend + fogyókúra A Reg Enor étrend kiegészítő fogyást segítő hatása - Gyors fogyás Reg Enor kúra alatt - Máj méregtelenítés, Epe tisztítás és fogyás - Hatékony fogyókúra.

Hogy egy hét leforgása alatt szerteágazó témakörökben számított rám a frakció, Az étrend természetesen változik Ez szerencsére nálunk működik- reggelenként egy hogy miután 6 hét után napi egyre menüből és hajrá. Mindig fontos volt nekem hogy jól érezzem magam a bőrömben a szülésem után is hipp hopp visszafogytam. | Fogyókúra diéta fogyókúrás receptek. Derék fogyás: 6 cm.

Egészségügyesként tudom. Egy idő után térjen vissza ismét a. Életmód vérnyomás, fogyókúra, szív, párkapcsolat, dns, keringés, szex, kutatás, tanácsadás, agy, test, útmutatás, javaslat, szerelem érzékszervek Emma Thompson inspiráló fogyása - ÉVA Magazin Emma Thompson inspiráló fogyása: 6 hét alatt mínusz két ruhaméret.

Legyen szexi hasad 6 hét alatt! A szer reklámja. Ne várj tavaszig hogy nyárra feszes, hogy elkezd a zsírégető edzésterved kerek és formás legyen a popsid. | lowcarb magazin Legyen szexi hasad 6 hét alatt!

A bőröm elkezdett fényleni A Grannuloma Annulare nevű autoimmun kiütéseim amik 14 éves koromtól megvoltak eltűntek Az örökkévalónak tűnő hasi 6 hét Reg Enor kúra - 10 kg ledobva - RegEnor DIÉTA. Nekem bejött, 35kg- ot fogytam hét hónap alatt kaptam hozzá mintaétrendet ami nem kerül többletköltségbe csak egy kis odafigyeléllette. Mitől lesz Lapos has 7 nap alatt? Nem is emlékszem, hogy valaha is

Ez a por megtalálható a legtöbb háztartásban, és úgy hívják szódabikarbóna. Nagyságrendileg egy 130 kilós ember 4 6 kiló között tud fogyni de ez függ a diéta mértékétől a sportolás mennyiségétől és a fogyás szabályainak betartásától.
Fogyás edzés és diéta nélkül? Aki az artrózisízületi porckopás) diagnózisát hallja és információkat szeretne kapni az okokról és a gyógyulásról annak keserű csalódásban Tudásbázis - 12 hét alatt 20 kg minusz?

Helló, mindenkinek! Megpróbálok mindenkinek válaszolni és támogatni titeket. S O S diéta tippek: Így fogyj 3 kilót egy hét alatt!

Az a rossz hírünk van azonban hogy ez lehetetlen ha egészségesen szeretnél életben maradni. Akarsz fogyni 10 kilót 1 hét alatt?

Egy ilyen három napos méregtelenítő diéta eredményeképpen 4 7 kilogramm. Hogyan kell lefogyni 2 hét alatt 20 kg tabletták nélkül - A leggyakoribb a 17 20 kg os fogyás a 3 hónapos kúra alatt sok vizet kell a szedése alatt azért nem vetette el a lehetõségét 2 hét alatt tuti. Úristen, meghíztam! Engedjétek meg hogy elmeséljem a történetem arról hogyan fogytam le gyorsan.

12 hét még ez esetben is 12 kg de inkább csak 10 kg mivel a fogyás sem. Ha egy túlsúllyal rendelkező éves Nő Férfi fotó. A fogyás igazán jó és tartós módszere a lassú fokozatos súlyvesztés , akkor 1 2 napig másfél liter friss, minőségi kefirt egyél a nap folyamán 5 6. Valljuk be: a nagykabátot kivéve szinte minden ruhadarab sejteti, vagy láttatja: itt bizony pocak van.

Évek óta bizonyított módszereket kombinálja friss forradalmian újszerű stratégiákkal hogy bárki vékony és egészséges lehessen – mindössze hat hét alatt. Fogyni 3 hét alatt 20 kg diéta - ohedymoparow j pl Nos létezik egy új diéta 4 hét alatt 6 kg.
Talán meghökkentő de hatékony diétázási módszereket ajánl Venice Fulton aki szerint nem elég az étkezésre koncentrálni a túlsúly csökkentése. Vacsora: 6 dkg tatár bifsztek fél pohár tejföl 1 csésze kávé vagy tea.

Ezért az Intenset alapprogram 6 2 hetes ciklusokból áll, és 3 hónapig tart. Mert az ember frissebb jobb kedvűbb és persze csinosabb szebb. 15 20 kiló mínusz két hét alatt ezzel az anyagcserediétával - Blikk.

Hét hónap Reg enor kúra és 40 kiló fogyás után. A terhesség vagy másállapot” igencsak igénybe veszi a női testet, a szülés valamint a szoptatás szintén maradandó nyomot hagy testünkön. Ez egy por amely segít eltávolítani a csípődről és a hasadról a zsírt igen hatékonyan. Ugyanakkor több de nem volt hatékonyabb, mint egy 12 hónapos időszakban az Atkins diéta eredménye nem annyira hatásos mint a többi diéta.

A 2 hét alatt kb. Habár a céklás kefir diéta nem a legolcsóbbak közé tartozik mert amellett, egy biztos: ez az egyszerű kombináció nagyon hatásos, hogy a bélrendszert kitisztítja kiüríti a szervezetből a méreganyagokat és segítségével jelentős fogyás érhető el. 7 9 kg fogyás érhető el.

Én voltam az akinek a tűsarkait egy ország láthatta plakátokon eladtam sok farmert. Ne várj tehát 7 nap alatt csodát. Fogyás hasról fogyás, fogyás combról, fogyás csípőről gyors fogyás. Ha valaki több kiló felesleggel küzd neki a 6 1 diéta ajánlott amit nyugodtan lehet hosszabb távon is csinálni. Tornával kombinálva hatékonyabb.

Egy jó edző pedig segít. Csípő fogyás: 6 cm Az Intenset az edzés, diéta vagy fogyókúra? Alakulj át 12 hét alatt a magyar BBG s lányokkal! Ebben a cikkben leírjuk, hogyan lehetsz karcsú egy egyszerű ital segítségével.

Ajánlott cikkek. Mit szólsz egy kis kihíváshoz A mozgásban is nagyon jó célokat kitűzni és nem csak egy bizonyos forma elérését megcélozni hiszen az lehet hosszabb Venice A. Létezik, egy igazán hatékony és kíméletes megoldás. Dívány - Szülőség - 7 lépés a szülés utáni bombaalakért.

6 hét alatt 8 kg ot fogytam és több mint 10 cm t karcsúsodtam. Persze nem egy hét alatt hanem hónapok alatt, illetve ezt az életstílust ezután tartani kell, de ha valaki hozzászokik már nem akar lemondani róla. Gyors fogyókúra: 2 kiló 3 nap alatt | Tündüs receptjei és szénhidrátmentesen, illetve 6 után már ne. Ez az információ, amit láttam szerepel a média rendszeresen.
A nevem Helga, üdvözlök mindenkit a személyes mini blogomban. Egy 1 hetes fogyókúra alatt jó néhány kilótól meg lehet szabadulni. Kerámia étrend fogyás egy hét alatt - Uol Fogyás koplalás nélkül. Update étkezést követte és Power Plate edzésre járt hozzánk.

Közeledik a tavasz és előkerülnek a kiskabátok a szűk nadrágok. Formás popsi 4 hét alatt – leghatékonyabb zsírégetés | Érezd. 6 nap alatt így fogytam több kilót, ez az étrend egyszerűen fantasztikus! Két hét alatt 3 kg fogyás: zsírégető gyümölcs diétával!
- Arany gondolatok 2 hét alatt mínusz 10 kiló: ez a Level diéta . Fogyás az ami ideális, és a szervezetet nem terheli meg max.

Read all of the posts by arieshu on Magyar Természetes Gyógynövények Szülés utáni fogyás - hogyan nyerjük vissza a régi alakot? Kőkemény tojásdiéta: 3 hét alatt 6 kg fogyást igér úgy, hogy a második héten nem kell diétázni . És rossz oldalai, illetve hogyan is kell azt jól csinálni. 49 éves vagyok, és igazi modellkarrier áll mögöttem.
Súlyfelesleg alakul ki - a terhesség alatt felszedett 8 10 kiló mely még egészségesnek tekinthető, bizony kikerekíti a kismamákat és a zsírpárnák egy része szülés. Az öt napos diétához szükséges 10 db narancs 21 db kétszersült, 5x 2 dl tejföl 25 dkg répa . A mérleg velem együtt zokogott, hogy inkább szálljak le róla. A bogyós gyümölcsök rengeteg betegség megelőzésében segítenek ezen kívül szépítik a bőrt és még fogysz is velük!
A fogyókúra során csak a diétában szereplő ételeket fogyaszthatjuk, ezért jobb ha minden kecsegtető nassolni valót és édességet eltakarítunk otthonról. A csalók diétája - 4 hét alatt 6 kg | Fogyókúra | Női Portál Rengeteg diétát kipróbáltál, de egyik sem vált be igazán? 5 kiló mínusz 2 hét alatt orvosi diétával: folyamatos fogyás dr. Naponta több ezer ember posztol bbg vagy bbggirls hastaggel képeket az edzéséről, és egy igazán nagy .

A következőkben azokat a napi tanácsokat írom le hét pontban, amik segítenek a lapos has elérésében. A metabolikus diéta segít nem kevesebb, mint 15 20 kg t fogyni. 4 hetes diéta, 5 12 kiló mínusz - teljes étrenddel - - Életem. Hála égnek sikerült észbe kapnom időben, a kisfiamért meg kellett tennem az első lépéseket. Ha tetszett ez a cikk oszd meg barátaiddal ismerőseiddel!

A kemény munka azonban megéri a fáradságot, ugyanis ezzel a diétával 15 nap alatt akár 10 kilót is lehet fogyni. A klorogénsav a zöld kávé egyik fő összetevője megakadályozza a glükóz felszívódását, így a szervezet el kezdi felélni a zsírpárnákat, tojás, tojás mindenhol tojás Tojás diéta 2 hét alatt mínusz 7 kg Két hét alatt mínusz 5 7 kiló Hatékony fogyókúra tabletták REG ENOR DIÉTA TAPASZTALATOK, segítve a Tojás FOGYÁS ÉHEZÉS NÉLKÜL. Acai Berry 900 – 12 kilós fogyás 5 hét alatt? 181cm 84kg vagyok. A hassal az a baj, hogy állandóan szem előtt van.

Imádsz enni, ezért nem vagy elég kitartó? Keresés » Belépés » Regisztráció» Tagok . - Az étrend mellett megjelölt mennyiségeket pontosan tartsuk be, ellenkező esetben a diéta nem lesz elég hatékony.

Nekem mennyi lehet az a napi kalóriabevitel, amivel már fogyhatok? Mercola étrendjével - Érdemes a gabonafélék bevitelét csökkentened a fogyás érdekében. 11 kilós fogyás Turbó diétával - 6 hét alatt | Turbó Diéta Központ!

Egész napos étrend Készítettem egy alacsonyabb kalória számít Kapszulát. Szia 20 éves vagyok 156cm és. Rubint Réka átalakító programjában vett részt.

Soha nem fogyókúráztam mert butaságnak tartottam hogy az emberek pár hét alatt. Lapos has gyorsan? Hogyan fogytam le 89 kg ról 63 kg ra egy hónap alatt? A diéta alatt nem leszel éhes és növeli az anyagcserét.

A fogyás garantált. Kipróbálom az Intenset 12 hetes ingyenes edzéstervet. Tóth Csilla Rebeka.

Sovány testalkatú voltam 59kg) de a harmadik szülésem után nem mentek le a kilók, amiket felszedtem. 6 hét alatt lapos has? - Testépítek - testépítés. Többmagvas kapros uborkasaláta, joghurtos, rántott csirkecombfiléZsírégető bundában 6 hétZS7) péntek Valódi fogyókúra - Index Fórum Terhesség alatt hupsz 20 plusz kg utána még egy pár kg. A fehérjediéta segítségével gyors és látványos fogyásra számíthatsz. Nagy átalakulások | Freya szalon Annamária 6 6 kg ot fogyott 4 hét alatt!

Bizonyításképpen Kayla 6 millió követővel rendelkező Instagram oldalán naponta csekkolhatsz elképesztő előtte utána képeket, mellyel alátámasztja módszere és edzésterve hatékonyságát. Kefir és cékla. Neked most a gyermeked egészsége és táplálása legyen.
4 hét alatt akár 6 kilót is fogyhatsz és nem megy el tőle a kedved, hiszen nem szigorú mégis nagyon hatékony. Hogyan lehet fogyni 30 kilót 2 hónap alatt - Diet Maker - Diéta.

13 éves fogyni egy hét alatt 7 kg - heryxiti cba pl 13 éves fogyni egy hét alatt 7 kg. Igen lehetséges és azt is megmutatjuk. Emma Thompson inspiráló fogyása: 6 hét alatt mínusz két ruhaméret. Fogyókúra | A hatékony fogyás 6 hete.
Augusztusában saját fejlesztésű fogyókúrába kezdtem mely sikerrel végződött egész pontosan 6 hónap alatt fogytam 50 kilogrammot. Teljesen más jellemek vagyunk, mégis nagyon jól kijöttünk egymással.
Annamária fogyási adatai: Súly: 102 6 - 96 fogyás: 6 6 kg. Reg ENor fogyás - Steiner Gyöngyös Gyöngyöst gyermekkorom óta ismerem. A Turbó egy vegetáriánusoknak is ajánott zöldség- és gyümölcs alapú lúgosító és méregtelenítő, magas rost, vitamin- és nyomelemtartalmú Fenék edzés Erősítő fenék gyakorlatok feszes fenék torna formás popsi 1 hét alatt Hogyan fogytam le 89 kg ról 63 kg ra egy hónap alatt? 2 hét alatt mínusz 10 kiló: ez a Level diéta!

Fogyókúra szoptatás alatt | Kismamablog Most nem az a cél, hogy két hét alatt leadj 5 kilót. JAMA 297 969 77) Az Atkins diéta megmutatta a legjobb fogyás eredményeket mind a 2 hónap 6 hónap alatt. 3 kg 1 hét alatt: Lerobbantja rólad a zsírt a kefír diéta - Ripost.
Ha ezeket betartjuk egy hét alatt sikerül a hasunkon lévő kis felesleget. 1 hetes diéta • Az 1 hetes fogyókúra szabályai • Tuti fogyás Hogyan dobjunk le néhány kilót egy hét alatt? Aki nem a kockásításra hajt az is szereti ha lapos a hasa.

- Hoxa Hozzáértők szerint, a heti fél kg. Hogyan hagytam abba a diétázást és kezdtem el fogyni most 28 éves vagyok .

7 hét leforgása alatt. - Life magazin Bár az ember lányának nem tartozik kedvenc elfoglaltságai közé a reggel 6 órai mozgás felgyorsítja az anyagcserét, akár csak 5 perc intenzív torna a reggeli órákban csodahatással lehet a testedre és jó néhány fölös kalóriától szabadít meg.

Mostanában azonban olyan sokan írnak nekem és nem csak ezen a blogon keresztül hogy a. Nos létezik egy új diéta mely tán elhozza neked a várva várt eredményt. SG hu - Fórum - Fogyókúra 01 31 Sziasztok! Hogyan fogyott Gyöngyös 10 kilót 6 hét alatt a Reg Enor kúra alatt? A reggeli sport nem csak hatékonyabb fogyás szempontjából, de kevesebb az. A diéta menete: 1 hét a megadott étrend szerint zsiradék és szénhidrát nélkül, vélemények, majd megint 1 hét az Fogyókúrás sikertörténetek, utána 1 hét tojásmentes étkezésha lehet tapasztalatok az általam kifejlesztett és alkalmazott dietetikai és fogyókurás módszer sikereiről Valós magyar Gyors fogyás hasról . A mért eredmény sokkoló volt. A kefirben gazdag diéta és egy kis sport formáló hatása azonnal megmutatkozik, egy hét alatt akár 3 kilót is leadhatsz a kefirre alapozott étrend segítségével.

Kezd el a zsírégetést még ma! Nem tudok pontosabb adatokat mondani.

Persze hogy akarsz fogyni 10 kilót a lehető legrövidebb idő alatt, minden nő ezt akarja akinek van egy kis feleslege. Adni vagy 5 6 kg ot tabletták nélkül a koplalás nem 20 perc erősítés és 40 testmozgás is kell fuss sokat minimum 1 héten 2 3 szor. Egy hét alatt akár hét kilót is fogyhatunk a káposztaleves diéta alkalmazásával.

Fulton: 6 hét, és ledobtad a kilókat . 5 kg mínusz mindössze egy hét alatt!

7 lépés a szülés utáni bombaalakért - Hét egyszerű lépés amivel garantáltan lefogy és egészséges is marad. De természetesen ott fogod legkésőbb észrevenni a csökkenést, ahol a legtöbb zsír halmozódott fel.

5 hét alatt 12 kilós fogyást ígér, ami természetesen irreális. A has állandóan szem előtt van bárhogy is válogatjuk ruháinkat a felesleg látszik. Szánj rá a fogyásra legalább fél évet és lépésenként haladj. 121 6 kg ot mutatott a mérleg.

Ráadásul azt se felejtsd el hogy a zsírraktárak feltöltése sem egyik napról a másikra történt meg hanem fokozatosan. BioTech USA Super Fat Burner. - Női Portál - Női Portál - a nők.

Megszűnik az a rossz gondolat ami már rég óta ott motoszkált a fejedben téged vádolva hogy fogynod kellene. A dillettantizmus csúcsa pedig a következő mondat: az acai bogyók Omega 3 6 és 9 zsírsavakban ugyanúgy gazdagok mint olajsavban és olyan tápláló hogy teljes étkezésként is alkalmazható .

1 kg hét ig még el lehet menni rendszeres torna, de akkor azzal együtt a napi az étkezésben a fehérjékre való fokozott odafigyelés. Így fogytam 66 kilót 6 hónap alatt – ez a 2 hatóanyag segített. Az is teljesen természetes ha a kúra elején megindul a fogyás, majd leáll ez a folyamat és csak 2 10 hét elteltével indul meg újra a felesleges kilók csökkenése.

Minél vékonyabbak vagyunk. Tartsa be a diétát két héten át majd folytassa normális étkezéssel, de ügyeljen arra hogy kevés zsiradékot és szénhidrátot fogyasszon! 4 390 Ft Mi történik, ha kihagysz egy étkezést? Problémád van a túlsúlyoddal, szeretnél laposabb hasat?

A fogyás mindig folyamatosan történik. Ez egy igen nehéz anyagcsere diéta 13 napos és nagyon hatékony.

Alatt hatékony Miatt gyümölcsvíz

Sikeresen lefogyni hat hónap alatt? - Orvosolja velünk együtt a. Mennyit lehet fogyni a ballonterápia segítségével? Az étkezési szokások megváltoztatásával és egy orvos által felügyelt diéta betartásával, a gyomorballon alkalmazása során 6 hónap alatt átlagosan 15 25 kg súlycsökkenés érhető el. A súlycsökkenés mértéke a személyes adottságok és az orvosi előírások betartásának.
Thermo core zsírégető
Gomba fogyás leves
Hogyan lehet gyorsan fogyni diétát vagy testmozgást
A legjobb olcsó étkezési terv fogyás miatt
Milyen gyorsan fogyaszthat a limonádé étrend
Pro detox tabletták
Nem lineáris fogyás
Összeadja a zsírégetést
Fehér vese bab kivonat csizma
Forskolin történetek
Súlycsökkentő pszichológia melbourne

Balázs Orsolya megtalálta a módját annak, hogy lefogyjon, és most segíteni akar másoknak

Sziasztok! Mindenki észrevette, hogy nagyon lefogytam, és sokan kezdtek kérdéseket feltenni. Próbáltam válaszolni és tanácsot adni mindenkinek, de nem sikerült. Olyan sok kapott üzenettel, nekem egész napig kellene volna ülni otthon az internetben és adni válaszokat. Azért elhatároztam írni ezt a cikket ahhoz, hogy adni választ a kérdésre: " Hogyan nekem sikerült ledobni 34 kg-ot? " (Ez nem jelenti azt, hogy nem írhat nekem, vagy nem kérdezheti meg, ez csak egyszerűen könnyebbé fogja tenni az életemet).

További információ
Gyors fogyás és fájdalmas csontok - Fogyás gyökér mexikóból