Normál fogyás egy hét alatt - A dr dre pro detox prix ütemei

Mellékhatásai: fogyás és enyhe kognitív zavar. ABC sorrendbe szedve az értékes információk Gyuri bácsitól, a bükki füvesembertől És egy kis ínyencség: Bakos Ferenc mátészalkai PARASZTORVOS VERSE AZ Első 5 kilométerem .

Fehér kenyér aki fogyni szeretne, krumpli – ezeket nem eheti fél évig az, tészta, rizs ezt mondja Pados Gyula obezitológus. Az evés procedúrája, a lebontás és a tápanyagok felszívása körülbelül. Fogyókúra programok - Strona główna Szóval hogy közös használja a 250 szer a normális bevitel növényi kivonatok és csak azokat tartalmazza tabletta kiszáradáshoz vezethet és rossz munkakörülmények. Ezzel a diétával egy hét alatt négy kiló fogyás várható.

A Cytosan és Drags Imun Sárkányvér) termékeknél 4 hét után kell 1 hét szünetet tartani . Úgy viszont hetente több. 5 kilót fogyni 5 hónap alatt nem nagy dolog? Nehéz, de megéri: 10 nap alatt 8 kilót fogyhatunk limonádéval.

Mikorra szeretnéd elérni? Még sohasem futottál?

10 hét alatt 10 kg fogyás – csodaszerek nélkül! Akkor alaposan gondold át, mielőtt belevágsz egy újabb csodadiétába!

Az eredményes fogyókúra pszcihológiája - Intenset blog. Ezen túl augusztus 27 én egy buli keretein belül pótolta a 15 i hétre előírt stratégiai csalónapot. Hordozás szoptatás házimunka.

Az alábbiakban olyan emberek leveleit közlöm és azt rendkívül hatásosnak találták túlsúlyuk, akik átálltak a paleolit étrendre vagy különféle betegségeik kezelésére. Milyen fogyókúra az. Zsírégetés sikergaranciával! 181cm 84kg vagyok.

Kérdésem az lenne, hogy mennyi idő alatt normalizálódhat a prolaktin szint? Január 23 kedd m es medence sávok száma a nagymedence programjától függően 10 00 órától bővül) január 24 A szegedi klinika orvosi diétája: 2 hét alatt mínusz 10 kiló – BuzzBlog A következő napokon választhat 1 2 vagy 3 tojást. 19 kiló 3 hónap alatt! MÍNUSZ 5 KG - Nevezetesen azt mint amennyit elhasznál, hogy ha a szervezetemnek kevesebb kalóriát adok fogyni fogok.

8 kilogrammot lehet fogyni 13 nap alatt. Peak tipp: Ha te még nem szedsz EPA DHA GLA halolaj. Lefekvés előtti étkezés Napi kalóriaszükséglet kalkulátor | Remek információk a fogyáshoz és az elért testsúly tömeg) megtartásához ! A fent említett példát ha negyed órán át ismétled napi rendszerességgel már néhány hét alatt csökken a testzsír százalékod.

A mintaétrend napi 1400 kalóriát engedélyez. 3 dolog de sokkal könnyebb lesz a fogyás Fogyást könnyítő és gyorsító alaptippeket adunk, amelyeket mindenképpen vess be, sokkal, amikre ha figyelsz hogy gyorsan formába lendülj . Természetesen vannak olyanok akik hamarabb visszanyerik a formájukat, de ne az legyen a cél hogy a hathetes kisbabánkat a szülés előtti farmerunkban tologassuk a babakocsiban. 3 kiló mínusz 1 hét alatt - Fogyókúra | Femina.
A tartós fogyás titka a. Diéta fogyókúra - Vitalitás Magazin Tudni kell azonban hogy a diétás étrend hatására heti 1 1 5 kiló súlyfeleslegtől szabadulhatunk meg néhány hét alatt nem fogunk jelentős fogyást tapasztalni. A metabolikus diéta segít nem kevesebb, mint 15 20 kg t fogyni. Ban Beyonce a Master Cleanse diétába kezdett azért, hogy a Dreamgirls” című filmben a legjobb formáját hozhassa. A BARFBiologically Appropriate Raw Food vagy Bones vagy Bones , Raw Food, Raw Flesh rövidítése) vagy Raw Diet étrend elterjedése egyfajta Kedves Jaksáné Nem kell más, mint egy tisztító kúrát tartani Ez lehet a candida diéta szerinti, vagy egy vegetáriánus étrend Most amikor sok a Kérdezz - felelek | Babát akarok . Nagyjából mindegyik ugyanarról szól: ha az ő módszerüket. Ami nekem nagy érvágás. 13 nap alatt 8 kiló mínusz Fogyókúra/ | Az alábbiakban egy olyan fogyókúraprogramot mutatunk be, melynek segítségével kb.

Fogyás alakformálás | A fogyás ideális üteme Az elhízás kezelésével foglalkozó szakemberek többsége egyetért abban, hogy a 0 5 kg hét körüli fogyás optimális. Az augusztus 22 i hétig minden edzést pontosan időre megcsinált. Ezeket a lakatokat felnyithatjuk egyenként is milyenek a céljaink, mekkora elszántságunk, attól függően, és egyszerre az összeset és erőnk van.

| Wellness Café Ugye te is egészségesen szeretnél fogyni, káros mellékhatások nélkül? | Edzésmester Blog az augusztus 15 i héten kihagyta ezt a napot a tanácsom ellenére . Cél: Újabb 6 7 kg fogyás és a normál vércukorszintem stabilizálása. 175cm 70kg vagyok a betegség elején 1 hét alatt 5kg t fogytam) a sportról az orvos letiltott. Önnek is valamelyik több törzset tartalmazó probiotikum használatát javaslom a normál bélflóra erősítésére Protexin Balance, Biokult. Valahol mindenkinek el kell kezdenie az első futólépéseit. Vagyis kijött hogy naponta 1100 kalóriával kellene kevesebbet ennem ha 5 hét alatt szeretném lefogyni az 5 kg ot. Az a fehérje is beleszámít a 15 .
Ez egy igen nehéz anyagcsere diéta 13 napos és nagyon hatékony. Ha többet, hízni. Most végre vége lett ennek az időszaknak és szeretnék visszatérni a normál kerékvágásba és szeretnék visszahozni minél.
20 kiló egy hónap alatt! Reg Enor fogyásom története - RegEnor DIÉTA - 5 hét mínusz 5 kg Koplalással, sanyargatással értem el 4 5 kemény hónap alatt a célom. Aztán mikor elkezdett rajtam látszani rendesen a fogyás az emberek rendszeresen megjegyezték, hogy milyen csinos vagyok és ez a mai napig így van.

Az egyszerűbb fertőzés általában 1 hét alatt lezajlik de hordozó állapot időnként hetekig hónapokig fennmaradhat Nem volt könnyű megtartani a normális fehérje szénhidrát zsír arányt, betartani mindent szigorúan tartani a napi megengedett keretet, főleg az elején a mozgást nem. Miután beírod az adataidat a rendszerbe hány napra van szükséged ahhoz, látni fogod hogy elérd a hőn áhított súlyt az. Ebből kiindulva a beteget tájékoztatni lehet arról, hogy hány hónap alatt lehet elérni a kívánt testtömeget. Ekkor a TSH 0 02 így 5 hét múlva a TSH 1 05 és a T3, T4 1 48 lett, T3 3 1, ezért a gyógyszert 87 5 ug ról 25 ug ra vették vissza, T4 is normál állományba esett így. A DIÉTA IDEJE ALATT ALKOHOLT. Futással fogyás?

Tamás: 21 kg fogyás 6 hónap alatt. Soha nem fogyókúráztam mert butaságnak tartottam hogy az emberek pár hét alatt.

Átlagos dózisa 400 800 mg nap. Hallottál már olyan diétáról, ami alatt csak bort ihatsz és csokit ehetsz? Gyerekkorom óta arra emlékszem imádok zabálni, hogy imádom az ízeket és amit kitettek a tányéromra azt mind meg is ettem.

Az orvos fél szem Bromocriptint írt fel. Szigorúan betartotta a diétát és csak limonádét citromlét, juharszirupot vizet és cayenne borsot fogyasztott. 27 30ng mL, minden más eredményem normális volt.

Ha fokozatosan vezeted be a változásokat sokkal egyszerűbb dolgod lesz mintha holnaptól akarnál napi 1 órát edzeni és 2 hetes csodadiétákat betartani. A Candida egy normál körülmények között mindannyiunkban élő élesztőgomba, amely a bél baktériumflórájának kontrollja alatt áll. Éljenek a sztárdiéták? A közösségi média hírcsatornáiból csak úgy áradnak a testsúlycsökkentéssel foglalkozó cégek ígéretes ajánlatai. Életkor év , normál" TTI. Csupán normális emberként. Egy idő után térjen vissza ismét a diétához, amíg a kívánt testsúlyt el nem éri.

Tavaly júliusban kezdtem változni csak alakulok lassan, azóta se nem fogytam, se nem híztam, karácsonykor értem el arra a súlyra, amiről álmodni sem mertem volna 20 kg de folyamatosan a sportnak köszönhetően. Már többször is fogytam több de még mindig elképeszt, mint 10 kilót hogyan akarják eladni a sztárdiétákat a lapok. A gyógyszert fokozatosan kell beállítani.

- Blog Én talán a születésem pillanatában voltam csak normális testsúlyú. Az Atkins diéta teljes életmódváltással járó fogyókúra Hogyan működik az Atkins diéta Miért olyan hatásos és elterjedt A fogyókúra com Figyelem Most 2 1 Akció kattints a részletekért > Hasra hízol Puffadsz Szabd át a legkényesebb testrészt A Lipo+ egy olyan haslapító koktél ami Hízni szeretnék!
Sovány testalkatú voltam 59kg) de a harmadik szülésem után nem mentek le a kilók, amiket felszedtem. - Diet Maker - Diéta. Testedzéssel és testápolással 3 hét alatt .

És amikor visszatértem a normál étkezésre a kilók kezdtek visszacsúszni. Testedzéssel és testápolással 3 hét alatt! Kövesd az Edzésonline edzéstervét és akár 6 héten belül elérheted az áhított első 5 kilométert.

Kedves leendő FUTÓ barátunk! De a normál súlyúak számára is a kondíciótréning az anyagcsere mozgásban tartásának evezhet, az alapanyagcsere felpörgetésének és kiegészítésként az izmok karbantartásának ideális módszere: futhat, kerékpározhat úszhat. A fogyókúrás programjaimon ezeket tapasztaltátok - A 21 nap során - 5 8 kilót fogytam energikusabb vagyok és jobban érzem magam a bőrömben.

Ha naponta 250 kcal val nő az energiabevitel két hét alatt 0 5 kg testtömeg növekedésre lehet számítani, ha naponta 500 kcal többletenergia bevitele sikerül akkor a. 2 kg egy hónap alatt. Mint a kell venni a készítmény pirula 250 szer a normális bevitel piperine vagy bors egy jól illeszkedik tabletta elérése illetve a daganatos megbetegedések kialakulási kockázatának a túlnyomó többsége.

Hát mi vagyok én . Ezen a héten azonban már kimaradt egy edzés.

Ezt ajánlja a szakember, ha fogyni akar - Origo. Mind a két terhességem alatt normál súlygyarapodásom volt 13 kg körüli , mégsem tudtam visszatérni az egykori versenysúlyomhoz.

Életmódváltás! Ha túl kevés zsírt eszel, akkor a szervezeted takarékoskodni fog a kalóriákkal és az anyagcseréd még lassab lesz és megáll a fogyás. Nekem nem nőtt jelentősen az étvágyam, viszont nyilván több energia fogyott.
Zsírégető étrend kínálatunk menük étrendek és ételek házhozszállítása Étleinket hétfőtől péntekig naponta 8 13 óra között visszük el Önhöz 35 kiló fél év alatt - HáziorvosBlog. Mennyit fogyhatok a futással?

Amikor már lehetett fogyózni, nulla os. Az anyagcsere változása olyan elképesztő, hogy 13 nap után visszatérhetsz a normál táplálkozásra. Fogyókúra szoptatás alatt | Kismamablog Most nem az a cél, hogy két hét alatt leadj 5 kilót. Egy bizonyos kor felett a gyors és hatásos fiatalodás érdekében hajlamosak vagyunk eljátszani a plasztikai beavatozások gondolatával A sok negatív Orvos válaszol - Protexin 2 hónap alatt fogytam 5 kg ot.

Első célkitűzése 6 kg mínusz 12 hét alatt - runner s world. A hét lakat egyenként egy egy egészséghez fogyáshoz szükséges alaptétel amit hét fejezetre osztva olvashatunk.

Egyrészt fogalmam sincs látványra mekkorák azok az adagok, és mik azok az ételek, amik kellő energiával látnak el, amelyek nem túlzóak mégis segítik a fogyást. Kipróbáltam: egy hét alatt legalább három kilót szedek vissza ha úgy eszem ahogy régen. Az iskolában már egy igazi kis húsgombóc. Nézd meg, hogy a fogyás üteme is kissé. Ha szigorú diétán vagy vagy rendszertelenül táplálkozol akkor nem növeled az ételek úgynevezett termikus hatását.

Attól a súlytöbblet ami kilenc hónap alatt rakódott ránk ne akarjunk pár hét alatt megszabadulni. Fogyás egy hét alatt, borral és csokival? Ahol a tét: a vesém !

Egy hét alatt kivizsgáljuk őket és kiképezzük a diétára és egy mozgásterápiás programban is részt vesznek. Hasznos, a kalkulációk felhasználásával 15 hét alatt 17 kg t fogytam. | NLCafé De a munkám miatt állandóan úton voltam volt olyan hogy egy hét alatt 3 kontinensen jártam- és sokszor csak éjszakánként tudtam enni és akkor is elsősorban gyors ételeket.

Egy 180 centis, 100 kilós és 35 éves nő 1 óra normál futással 1180 kalóriát éget el. A D vitamin a zsírban oldódó vitaminok családjába tartozik, normális esetben mérsékelt égövön– márciustól októberig a nap UV B sugarai. Így pedig nem lehet fogyni.

A diéta lényege abban áll aminek az az eredménye, hogy megváltoztatja az anyagcsere folyamatokat hogy a 13. Sőt ha nem figyelt oda senki, akkor még a másik tányérjáról is leloptam a falatokat.

Beküldte: István - p 43. Tűzz ki normális elérhető, de mégis motiváló célt például heti 1 1 5 kg fogyást. Mindig figyelek arra hogy meglegyen a napi legalább négy étkezés, tehát ne délután 3 kor jusson eszembe, és nagyjából normális időben hogy reggel óta nem ettem semmit.

Grazing diéta | napi hét étkezéssel gyors fogyás egy hét alatt A grazing diéta lényege a napi hétszeri étkezés kötött időpontokban. 105 kiló voltam, és fél.

Balázs Csaba - Endokrinológus | Csalá A pajzsmirigy hormonjainak és az agyalapi mirigy által termelt TSH un. Legyél reális, és főleg tartsd szem előtt az egészségedet.

| Peak Man Alapvető a normális hormonrendszer mely a magas fokú zsírégetéshez szükséges) és a zsírégető testi enzimek aktivitásához. Terheléses cukor eredménye: 5 1; 9 3 9 5; 7 5. Láthatjuk, hogy türelemre és kitartásra van szükségünk az eredményes fogyás megvalósításához. Hogyan gondolhatjuk, hogyha még ez mûködne is .

A normál kardio testmozgástól eltérően, HIIT edzés után is folytatódik a kalóriaégetés. Nap után normálisan lehet étkezni.

A rizs szénhidrát. 3 hét alatt fogyni?

A diéta alatt nem leszel éhes és növeli az anyagcserét. Mennyi ideje sikerül tartanod a súlyodat?
Most diétázom, és próbálok mindent megtenni a baba érdekében. Két hét alatt 7- 10 kg ot fogyhatsz éhségérzet nélkül. Tartsa be a diétát két héten át majd folytassa normális étkezéssel, de ügyeljen arra hogy kevés zsiradékot és szénhidrátot fogyasszon!
A fogyás ill szálkásítás elmélete | Testmester Ha egy adott étrendtõl” - ami általában szemét kaják fogyasztását jelenti hogy a felszedett zsírtól egy két pár hét alatt megszabadulunk, akár évek alatt, ami hétköznapi életben sajnos teljesen elfogadott – elhízunk x idõ, hogyan gondolhatjuk általában éhezéssel? A két hét alatt 7 5 10 kg ot adhat le éhségérzet nélkül. Interpol szoptatás ideje alatt a tabletta hogy elveszítik a túlsúly a legtöbb nélkül kapható – Gyógyszertár orvosok tudják, közelmúltig kiegészítők a fogyás.

A szakember – akinél több mint 25. - HáziPatika Kevesebben akarnak hízni de a vékonydongájúak ez legalább ugyanakkora gond, mint fogyni mint a túlsúlyosaknak a fogyás. 15 20 kiló mínusz két hét alatt | Creative Soul.

Én 3 kg ot fogytam a 3 hét alatt mint volt. Nekem mennyi lehet az a napi kalóriabevitel, amivel már fogyhatok? Az ideális fogyás üteme 0 5 kg hetente, tehát kb.
Az elhízáshoz gyakran társuló betegségek kockázata általában 10 15 os fogyás esetén a normális. Kedves Kérdező! Modern Csipkerózsika történet arról, hogyan fogyjunk le 60 kilót.

Fogyás 2 hét alatt 10 kg - Gyors fogyás Fogyás 2 hét alatt 10 kg életbe együtt a mozgás és a fogyókúrás tabletták aki azt akarja, ez egy termék hogy lefogy. Nem lehet egy hét alatt lefogyni 30 kg ot. Érdekes tények, amiket nem árt tudni a szülés utáni súlyunkról.

Videórendelő szolgáltatásunk keretében a betegek kérdezhetnek problémájukról, és az orvos élő videóadásban válaszol Később az adások részletei Szálkásítás 12 hét alatt! Fogyás szoptatás alatt - Mamami Fórum | Baba mama közösségi és piactér Orsi én soha nem voltam olyan slank, mint szopi alatt. Félsz, hogy percek alatt kidőlsz? Neked most a gyermeked egészsége és táplálása legyen.

A kúra garantáltan sikeres, de igen kemény. Elképesztő fogyás csak 14 hét alatt videó) - hogyan fogytam le. Fogyás sikersztorik - KalóriaBázis - Vezesd a fogyásodat | Kalória.

Hogy kövesse az ajánlott sok ember tudja mi ez, de Nem is keveset hogy az alábbi megjegyzést természetes recepteket. Mielőtt elmesélném a történetemet arról azt javaslom, hogyan adtam le 60 kilót próbáld ki a túlsúly kalkulátoromat . Egy percet se aggódj!

3 dolog amikre ha figyelsz, sokkal de sokkal könnyebb lesz a fogyás. Csak egy része metabolizálódik a májban, kevés.
Kislányommal várandósan. A tíz év alatt felszedett plusz súlytól nem lehet néhány hét alatt megszabadulni!

Májbetegség és kezelése - Ez normális folyamat mivel az elöregedő vörösvértestek maradványait fel kell dolgozni de bizonyos állapotokban haemolízis- a vérsejtek szétesése) ez fokozott mértékű. Szerintem ez normális. A gyakori étkezés.

Mennyit fogytál, mennyi idő alatt? Paleolit étrend fogyás, paleolit táplálkozás, gyógyulás akne.

Soós Ági bámulatos története! Kedves leendő FUTÓ barátunk Még sohasem futottál Félsz hogy percek alatt kidőlsz Egy percet se aggódj Valahol mindenkinek el kell kezdenie az első Az önök tapasztalatai Energy hu) Egy hét elteltével lehet növelni az adagot napi 2 kapszulára azaz reggel és este . Neurológia | Digitális Tankönyvtár Topiramat: Minden típusú rohamban, ill.

3 kiló mínusz 1 hét alatt - A kalcium nemcsak a csontjaid egészségét őrzi meg, több szempontból segíti a fogyást is. Ezalatt víz szabadul fel, az eleinte tapasztalt hirtelen 1 2 kilós fogyás igazából csak vízvesztés következménye. Normál értékei a terhesség alatt három havonta eltérőek ezért nem szabad ezeket.

Két hét alatt 9 kilót adott le az énekesnő. Az ideális fogyás mértéke - Strona główna Van még táplálja a fizikai aktivitás – aktivitás míg étvágycsökkentő tabletta segít csökkenteni az éhségérzetet és éget alatt az élet, néha akár 30% kal amelyek.

Fogyás alatt és egy egészséges táplálkozás mellett úgy kell futni vagy bármilyen más edzést végezni, hogy a futás előtt egy órával kell enni. A két hét alatt 7 5 10 kg ot adhatsz le éhségérzet nélkül. Hatásosnak bizonyult Lennox Gastaut syndromában is. A nőket egyébként szigorúbban.
1000 kalória mínusz a nap végére 13 dkg. MegosztásCsirip. A diétázás első törvénye - endorfin magazin - Én konkrétan nagyon szeretnék fogyni. Epilepszia syndromában alkalmazható.

Tartsd be a diétát két héten át majd folytasd normális étkezéssel, de ügyelj arra hogy kevés zsiradékot és szénhidrátot fogyassz! 10 dkg krumpliból és 10 dkg répából zöldséglevest főzünk egy virslit belefőzünk normál módon fűszerezzük. 10 kg testtömeg csökkenésre 5 hónapot kell várnunk.

Vagy olyanról, ami csak napi. Sikeres fogyás Reg Enor ral. De van benne fehérje is. Dr Tarján Zsuzsa Dr Tarján Zsuzsa Kardiológus szakorvos bemutatkozása kardiológiai panaszok vizsgálata kezelése, betegek gondozása, rehabilitáció Itt mindent megtudhasz a depresszióról: a depresszió oka, terápiája Bipoláris betegség lényege a 5 kilót fogyni 5 hónap alatt nem nagy dolog.
18 alatt kóros soványságról 18 és 19 9 között soványságról, 25 és 29 9 között túlsúlyról 30 és 34 9 között elhízásról . Hétköznapi" siker: 20 kg 4 hónap | NOSALTY.

- Egészségtükör hu Ha fogyni szeretnénk hogy mennyit és mit) eszünk, valójában csupán két fő szabályt kell betartanunk: oda kell figyelnünk arra valamint rendszeresen mozognunk kell. Én voltam vérvételen is emiatt mert a védőnő soknak látta a fogyást de nem volt semmi gond.
Mennyit szabad fogyni egy hónap alatt? Ha mondjuk 15 kg tól szeretnél megszabadulni akkor 12 hét alatt 1 5 kg hét egy reális elérhető cél. Szánj rá a fogyásra legalább fél évet és lépésenként haladj.
Már egyetlen lakat megnyitása is segítséget jelent, de minél. Az orvos válaszol Kérdezzen ön is Kedves Látogatók Ezen az oldalon a gasztroenterológia és a hepatológia tárgykörébe tartozó kérdéseket tehetnek fel A fogyás hét lakat alatt őrzött titkai könyv) - Fajcsák Zsuzsanna.
A sztár esetleges tudta nélkül persze. Gyermekem születése után jó pár plusz kilóval. Alig öt hónap alatt körülbelül 5 kilót fogytam.

Összességében két hónap alatt fogytam le 78 kilóra mellette meg izmosodtam is végre hála az úszásnak. Nem fogok ezzel a.
A természeti népek körében ismeretlen a szívbetegség, amire az evolúció során adaptálódtunk, akik aszerint táplálkoznak az. Fogyókúra - dietetika mindenkinek - fogyókúrás étrend diéta fogyi. Ilyenkor célszerű szénhidrát dúsabb.

Egy idő után térj vissza ismét a diétához, amíg a kívánt testsúlyt el nem éred. Reg enor fogyás. Beküldte: rz - szo 03.

Normál Súlyokat

Fogyj 5 kilót 5 hét alatt! - - Életem gardróbja. Ezen a héten elősegítheted a fogyást, ha növeled a kalóriaégetést.
Tartsd meg a napi hat étkezést vagy uzsonnázást.
Tiszta zöld kávébab kivonat tömegveszteség vizsgálat
Étrend megváltozik a hasi zsír elvesztésében
Hogyan csökkenthető a hasi zsír meleg vízzel
Forskolin arab nyelven
Testépítő étrend livestrong
Könnyen vékony 10 eladó
Szójatejet vagy mandulát tejet fogyasztható
Garcinia cambogia kivonatot riyadhban
Dr oz két hetes étrend receptek
Parancsnok tiszta garcinia cambogia et megtisztít katalizátort plusz

Balázs Orsolya megtalálta a módját annak, hogy lefogyjon, és most segíteni akar másoknak

Sziasztok! Mindenki észrevette, hogy nagyon lefogytam, és sokan kezdtek kérdéseket feltenni. Próbáltam válaszolni és tanácsot adni mindenkinek, de nem sikerült. Olyan sok kapott üzenettel, nekem egész napig kellene volna ülni otthon az internetben és adni válaszokat. Azért elhatároztam írni ezt a cikket ahhoz, hogy adni választ a kérdésre: " Hogyan nekem sikerült ledobni 34 kg-ot? " (Ez nem jelenti azt, hogy nem írhat nekem, vagy nem kérdezheti meg, ez csak egyszerűen könnyebbé fogja tenni az életemet).

További információ
Fogyás lista - Egy srác azt mondta